Pianki PUR popularne w Warszawie

Gdy obserwujemy rynek związany z wykonywaniem izolacji natryskowych pianką PUR to zauważymy, że w różnych rejonach kraju popularne są różne pianki, różnych producentów. Jak ta sprawa wygląda na mapie woj. mazowieckiego, a konkretnie w Warszawie? 

Można powiedzieć, że popularność pianek PUR stale rośnie. Dzieje się tak z różnych powodów. Świadomość konsumentów jest coraz większa a dodatkowo firmy wykonujące izolacje natryskowe coraz odważniej pokazują swoją ofertę również pod względem kosztów wykonywania ociepleń poddaszy. Pianka poliuretanowa, otwarto-komórkowa to bardzo dobry materiał do zastosowania w budynkach energooszczędnych, tam gdzie montowana jest rekuperacja, gdzie liczy się szczelność i duża trwałość izolacji przed długi okres czasu.

Analizując ofertę firm specjalizujących się w wykonywaniu izolacji pianką PUR natrafimy na przeróżne oferty. W Warszawie dość dużym zainteresowaniem cieszy się oferta na piankę PUR firmy TOMCZAK https://tomczak-izolacje.business.site/  a w ofercie tej firmy znajdziemy różne pianki polskie i zachodnie.

Na stronie można jednak wyczytać, że pianki PUR produkcji polskiej wcale nie odbiegają jakością od pianek zachodnich czy amerykańskich. Jest to coraz częściej powtarzane stanowisko w tej branży. Polscy producenci systemów natryskowych nie mają się czego wstydzić, a fakt, iż ich produkty dostarczane są jako świeże (pianki mają termin ważności) jest ich ogromnym atutem.